הודעות קוליות IVR/TTS

הדרך היעילה והמתקדמת להעברת מסרים ותקשורת עם לקוחות ועובדים.

מערכת שליחת הודעות קוליות בתפוצה רחבה משמשת למטרות תפעוליות ושיווקיות עם מגוון אפשרויות להתאמה אישית.

מאפשרת גם המרת הודעות טקסט בצורה אוטומטית וקבלת משובים.

לחברה קיים מערך פיתוח המאפשר לבצע התאמות טכנולוגיות ותפעוליות אשר יבטיחו יעילות והשגת המטרות ועוד מגוון אפשרויות, המשפרות וממקסמות את התוצאות של הקמפיינים:

 

1. מעורבות גבוהה יותר: הודעות קוליות דרך שיחות נכנסות, נוטות לקבל שיעורי מעורבות גבוהים יותר בהשוואה להודעות טקסט או מיילים, שכן הן מושכות את תשומת ליבו של הנמען באופן מיידי.

2. יחס אישי: שמיעת הודעה קולית מוסיפה יחס אישי לתקשורת, מה שהופך אותה לקליטה יותר ומשפיעה יותר מהודעות מבוססות טקסט.

3. תקשורת טובה יותר: הודעות קוליות מאפשרות העברת הטון של המסר בצורה יעילה, מפחיתות את הסיכוי לפרשנות שגויה שיכולה להתרחש בהודעות מבוססות טקסט.

4. נוחות: הנמענים יכולים להאזין להודעות קוליות תוך כדי תנועה, ללא צורך בקריאה או הקלדת תשובות, מה שהופך אותה לדרך נוחה לקבל מידע.

5. תגובה מידית: הודעות קוליות יכולות לעורר תגובות מידיות מהנמענים מכיוון שהם יכולים להאזין להודעה ולפעול בזמן אמת.

6. מיתוג משופר: שימוש בהודעות קוליות לשיווק יכול לסייע בחיזוק זהות המותג באמצעות זיהוי קולי ואלמנטים מיתוגיים במסר שמטרת ההודעה להעביר.

7. נגישות: הודעות קוליות נגישות לקהל רחב יותר, לרבות כאלה שעלולים להתקשות בקריאה או לקות ראייה וכן נמענים עם מכשירים כשרים.

8. קשר רגשי: שמיעת הודעה קולית יכולה לעורר רגשות וליצור חיבור חזק יותר בין השולח לנמען, ולהגביר את ההשפעה הכוללת של ההודעה.

9. אמון מוגבר: הודעות קוליות יכולות לעזור לבנות אמון עם הנמענים שכן הן משדרות תחושה של אותנטיות וכנות שחסרות לפעמים בהודעות מבוססות טקסט.

10. מעקב וניתוח: פלטפורמות להודעות קוליות מספקות לעתים קרובות יכולות ניתוח ומעקב, המאפשרות למשווקים למדוד את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלהם ולבצע אופטימיזציה של אסטרטגיות עתידיות.

המערכת המשוכללת בתחום להמרת הודעות טקסט להודעות קוליות בהתאמה אישית כולל בחירה קול גבר או אישה, מהירות הקראה, קצב שליחה ועוד מגוון אפשרויות ייחודיות.

טעינה ושליחה של הקלטות קול בתצורת שיחה נכנסת בתפוצה רחבה, המאפשרת בין היתר להתגבר על חסם העברת הודעות לטלפונים כשרים ועוד מגוון שימושים

מערכת תזמון והתאמה אישית של אופן שליחת ההודעות, עם יכולות שליחה מהירות עם הגדרות כגון כמות חיוגים חוזרים ודוחות מסירה מפורטים, לבקרה וייעול

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנחנו כאן לתת לכם את השירות הטוב ביותר!