כוכבית לעסק

מה בעלי עסקים קיימים יכולים לעשות על מנת לרענן את הפעילות שלהם? איך המספר של העסק משפיע על התדמית? כיצד לקוחות בוחרים לאיזה עסק לפנות? כל מה שרצית לדעת על מספר כוכבית לעסק ואיך הוא תסייע לך מבחינה מיתוגית.

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים צריכים כל הזמן להתפתח ולהשתנות על מנת להישאר רלוונטיים עבור קהל הלקוחות שלהם. עסק שצועד במקום למעשה הולך אחורה, כי תמיד יהיו מתחרים חדשים שישמחו להשתלט על נתח השוק והלקוחות. על אף היתרונות של ותק, ריענון אחת לתקופה מסוימת הוא תנאי להצלחה וכדאי לבעלי עסקים להשקיע בו זמן ומשאבים.

יש לנו את הפתרון עבורך

בחברת סלקט מבינים מה בעלי עסקים כמוך צריכים ומעמידים לרשותך מנהל לקוחות אישי. כבית תוכנה, אנו דואגים להמשיך ולפתח שירותי תקשורת לעסקים, כמו גם מערכות שליחת SMS חכמות, מספר כוכבית מקוצר ויישומונים חכמים.

הרגע המתאים להחלפת המספר

בעלי עסקים שמרגישים שהם קופאים על השמרים צריכים לשקול החלפה של המספר הרגיל שלהם במספר כוכבית. נכון להיום, ברור שעם כוכבית לעסק אפשר להשיג יתרונות רבים ובהם הגדלת כמות השיחות הנכנסות, חיזוק המותג העסקי ויצירת תדמית ראויה. באותה הזדמנות, מספר כוכבית מעלה את העסק הקיים לליגה של הגדולים ומאפשר לו להתחרות גם ברמה הארצית.

מה עושים עם המספר הישן?

החשש העיקרי של בעלי עסקים שמחליטים להצטייד במספר כוכבית נובע מעצם הוויתור על המספר הישן. כמובן שהחשש הזה מוצדק בחלקו כי אף בעל עסק לא רוצה להוריד לטמיון השקעה בפרסום המספר הרגיל, אך הפתרון הוא לשלב לאורך תקופה בין שני המספרים וכך ליהנות מכל העולמות.

כוכבית לעסק ככלי לגיוס לקוחות

לקוחות ברוב התחומים מחליטים בתוך שניות ספורות לאיזה בעל עסק לפנות על מנת לקבל שירות או לקנות מוצר. בעידן הנוכחי שבו המידע זמין ונגיש בלחיצת כפתור, בעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמם להישאר עם מספר קווי מיושן של 9 ספרות או עם מספר סלולרי מסורבל של 10 ספרות. בסופו של דבר, העסקים בוחרים לאיזה עסק לפנות גם לפי היכולת שלהם לזכור את המספר שלו.

לכוכבית אין תחליף

כבר הבנת שאין תחליף למספר כוכבית עם 4 ספרות בלבד? בחברת סלקט ישמחו להרכיב עבורך חבילת פתרונות תקשורת עם כוכבית לעסק בהתאמה אישית!