מספר כוכבית

עדיין מפרסמים מספר קווי ארוך? התקדמו עוד היום לחיוג מספר כוכבית מקוצר. הגדילו את כמות השיחות הנכנסות ודאגו שלקוחות יזכרו את המספר שלכם תוך חיזוק של המותג העסקי שלכם. מספר כוכבית לעסק נתפס כמספר בעל עוצמה והשפעה רבה, המייצר תדמית עסקית ראויה לבית העסק. המספר הקצר מכיל כוכבית וארבע ספרות בלבד ומעניק תחושה מזמינה ליצירת קשר עמכם באופן יעיל ומהיר. לעיתים קרובות, לקוחות אשר זקוקים לשירותו של בית העסק פונים למתחרה מהסיבה בה שכחו את מספר הטלפון הארוך אותו ראו בדרכים או בפרסומים השונים. מהיום מפסיקים לפספס לקוחות, עוברים למספר כוכבית שידאג לקצר את דרכם של הלקוחות להגיע עד אליכם. סלקט מזמינה אתכם לקצר את המספר הארוך בעסק ולבחור את המספר שלכם מתוך מאגר המספרים העשיר שלנו. לכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

חיוג מהיר (לדוגמא: 8715*)

אחד היתרונות הבולטים של מספר כוכבית הוא היכולת ליצור קשר במהירות מול בית העסק. על-פני המספר הקווי הארוך והמסורבל, אורכו של המספר הקצר מעניק תחושה מזמינה ופרסומו במדיות השונות מתבטאת כיעילה ביותר, כך שבחיוג כוכבית וארבע ספרות בלבד יגיע הלקוח ישירות עד אליכם.

מספר כוכבית מקוצר
מספר כוכבית קליט

מספר קליט

כמה פעמים קרה שרציתם ליצור קשר מול בית עסק ופשוט שכחתם את מספרו? מסתבר שמדובר סיטואציה שכיחה בקרב קהל הלקוחות ולכן, מספר כוכבית לעסק הוא הפיתרון האידיאלי עבורכם. מדובר במספר פשוט, קליל וזכיר אותו תוכלו לפרסם במדיות השונות, אם בשלטי חוצות, בעיתונות, ברשת האינטרנט וכדומה. קל הרבה יותר לזכור מספר קצר בן 4 ספרות בלבד על-פני מספר קווי ארוך המורכב מקידומת אזור החיוג כשלאחר-מכן תשע ספרות.

חיזוק המותג

מותג חזק ועוצמתי נמדד בפרמטרים רבים. אחד האלמנטים הבולטים המעצימים בהכרח את עוצמתו של בית העסק הוא מספר הטלפון הראשי ליצירת קשר עמו. מספר כוכבית נתפס כמספר חזק ומשרה תחושת ביטחון על הלקוח לבצע רכישה עתידית מול בית העסק. בעלי עסקים רבים עברו למספר קצר במטרה לעצב מחדש את תדמיתה של החברה, דבר אשר הניב לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות עסקיות רבות.

מספר כוכבית לעסק

שירות כוכבית

מדוע כוכבית נחשבת לחלק מפתרונות התקשורת של העסק? מה כולל השירות? באיזה שלב כדאי להחליף מספר רגיל במספר כוכבית מקוצר?

פתרונות תקשורת מיועדים על מנת לייצר לעסקים פלטפורמה נוחה לקבלת והעברת מסרים מול לקוחות. בין היתר, פתרונות התקשורת משמשים לפרסום של העסק והם יכולים גם לסייע ביצירת שיתופי פעולה. עם זאת, בעלי העסקים עצמם לא תמיד מביאים בחשבון את ההבדלים בין פתרונות תקשורת – ובעיקר את החשיבות של מספר כוכבית.

גאים לשרת את העסק שלך

חברת סלקט הוקמה על מנת שבעלי עסקים כמוך יקבלו שירות כוכבית מהיר, משתלם ובהתאמה אישית. אנו גאים לעמוד לצדך!

כך בנוי מספר כוכבית

“מספר כוכבית” הוא מושג מתחום פתרונות התקשורת שמתאר מספר מקוצר בעל 4 ספרות וכוכבית בתחילתו. בעזרת מספר כוכבית ניתן להחליף מספר ארוך שקשה לזכור ולהשיג יתרונות רבים בהשקעה מינימאלית. יתרה על כך, את מספר הכוכבית קל לחייג מכל מקום ובכל זמן – לרבות מטלפונים ניידים.

שימוש בכוכבית לצרכי פרסום

אחת המטרות של שירות מספר כוכבית היא לאפשר לבעלי עסקים לפרסם את עצמם באמצעי התקשורת השונים. בזכות מספר מקוצר יכולים גם עסקים קטנים להתחרות בחברות גדולות, להציע ללקוחות מספר קליט על גבי שלטי חוצות ולבלוט בתשדירי רדיו וטלוויזיה.

שירות כוכבית גם לעסקים חדשים

הטעות הנפוצה היא לחשוב שרק לחברות גדולות ועסקים ותיקים יש את הפריבילגיה להשתמש במספר כוכבית מקוצר. בפועל, בעלי עסקים קטנים ואפילו עצמאיים יכולים לתאם לעצמם שירות לאספקת כוכבית בהתראה קצרה. השימוש בכוכבית לא קשור בשום צורה להיקף הפעילות של העסק, לרמת ההכנסות או לוותק שלו. יתרה על כך, תיאום מוקדם של כוכבית הוא לעיתים תנאי לחשיפה ולהגדלת כמות הלקוחות וההכנסות.

הבית שלך לפתרונות תקשורת

אנו בסלקט משמשים כ-One-Stop-Shop כדי שיהיה לך קל יותר בתקשורת עם הלקוחות הקיימים והחדשים. בהשארת פרטים באתר נעמיד לרשותך נציג אישי ונעזור לך להרכיב חבילת פתרונות תקשורת עם שירות מספר כוכבית שיעביר אותך לשלב הבא בפעילות של העסק.