כניסה למערכת

כוכבית – מספר מקוצר לעסקים

מספר כוכבית של סלקט תקשורת

שפר את חווית התקשורת שלך בישראל עם שירותי מספרי הכוכביות המקוצרים של סלקט תקשורת!

מוכן לחולל מהפכה באסטרטגיית התקשורת שלך ולהעלות את הנוכחות העסקית שלך בישראל? צור איתנו קשר כדי לחקור כיצד שירותי מספרי הכוכבית המקוצרים והכלים הנלווים של סלקט תקשורת, יכולים לאפשר לך לשנות את מיקומך במדד התקשורת ללקוחות, בשוק הישראלי. 

היתרונות של סלקט תקשורת בשירותי מספרי הכוכבית המקוצרים :

נגישות מיידית: לקוחות יכולים לזכור את המספר של העסק שלכם,  ללא מאמץ באמצעות מספרי הכוכביות המקוצרים שלנו. מאפשר שיפור נתיב התקשורת הנגישות.

נראות מותג משופרת: התבלטו בשוק הישראלי עם מספר כוכבית מקוצר בלתי נשכח. מחזק את נוכחות המותג וההכרה שלכם בקרב הלקוחות.

שירותים נלווים: בנוסף למספרי כוכביות מקוצרים, תיהנו ממגוון שירותים נלווים לרבות נתב שיחות לניהול שיחות יעיל, הטמעת צליל המתנה לשיפור חווית הלקוח, שליחת כרטיסי ביקור דיגיטליים אוטומטיים לשיתוף מהיר של אנשי קשר ועוד. כל אלו, מאפשרים את שיפור אסטרטגיית התקשורת שלך. (השירותים בתוספת תשלום)!

יעילות ומהירות: שפר את היעילות התפעולית בישראל עם תהליכי תקשורת יעילים המתאפשרים על ידי שירותי מספרי הכוכבית המקוצרים והכלים הנלווים של סלקט תקשורת.

אבטחה ובקרה משופרים: שמרו על שליטה בשיחות נכנסות והבטיחו ערוצי תקשורת מאובטחים בתוך ישראל עם תכונות האבטחה המתקדמות של סלקט תקשורת, המשולבות בשירותים שלנו.

מדרגיות וגמישות: הסתגלו לצרכים העסקיים המשתנים בצורה חלקה בתוך ישראל עם שירותי מספרי הכוכבית המקוצרים והגמישים שלנו והיצע השירותים הנלווים שלנו.

 

הודעות קוליות

הקלטה וניתוב של השיחות

הכוכביות של סלקט תקשורת, מאפשרות לך להגדיר הקלטה של שיחות המכירה הנכנסות לעסק שלך ובכך לעמוד בחוק הדורש הקלטת שיחות מכירה ובמקביל, גם נותן לך אפשרות להאזין ולשפר נציגי מכירות בשיחות שלהם.

אפשרות ניתוב השיחות הנכנסות למספר סניפים או מספרים, מאפשר לך לחסוך בעלויות רכישת כוכביות רבות וסידור השיחות הנכנסות, כך שיגיעו ישירות לשלוחה אליהן הן מיועדות.

מספר קליט

כמה פעמים קרה שרציתם ליצור קשר מול בית עסק ופשוט שכחתם את מספרו? מסתבר שמדובר סיטואציה שכיחה בקרב קהל הלקוחות ולכן, מספר כוכבית לעסק הוא הפיתרון האידיאלי עבורכם. מדובר במספר פשוט, קליל וזכיר אותו תוכלו לפרסם במדיות השונות, אם בשלטי חוצות, בעיתונות, ברשת האינטרנט וכדומה. קל הרבה יותר לזכור מספר קצר בן 4 ספרות בלבד על-פני מספר קווי ארוך המורכב מקידומת אזור החיוג כשלאחר-מכן תשע ספרות.

חיזוק המותג

מותג חזק ועוצמתי נמדד בפרמטרים רבים. אחד האלמנטים הבולטים המעצימים בהכרח את עוצמתו של בית העסק הוא מספר הטלפון הראשי ליצירת קשר עמו.

 מספר כוכבית נתפס כמספר חזק ומשרה תחושת ביטחון על הלקוח לבצע רכישה עתידית מול בית העסק. 

בעלי עסקים רבים עברו למספר קצר במטרה לעצב מחדש את תדמיתה של החברה, דבר אשר הניב לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות עסקיות רבות.

בקרה ושליטה

מספר כוכבית מאפשר ביצוע בקרה וניתוח נתונים, ע"י קבלת דוחות ונתונים, של השיחות הנכנסות.

ניתן להוסיף נתב שיחות עם הקלטת צליל המתנה התואם את "חוק הנגישות" , ינעים את המתנתם ואף ינגיש מידע אודות הארגון והשירותים.

ניתוב השיחות, יחסוך זמן יקר בשיחה לשני הצדדים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנחנו כאן לתת לכם את השירות הטוב ביותר!