כניסה למערכת

שליחת SMS מהמחשב

מה היתרונות של שימוש במחשב לטובת שליחת SMS? מי יכול לשלוח הודעות באופן הזה וכיצד זה מסייע לעסקים? איך מנסחים הודעת SMS שיווקית? בעלי עסקים שמעוניינים בפתרונות תקשורת צריכים להכיר את האפשרות של שליחת SMS מהמחשב. בפועל, המשמעות היא שניתן להשתמש בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט כדי להריץ עליו תוכנה שיודעת לשלוח הודעות SMS לרשימת נמענים קבועה או משתנה. עם זאת, לעיתים היתרונות של שימוש במחשב לטובת שליחת הודעות SMS לא מנוצלים במלואם ולכן נדרשת תמיכה טכנית מקיפה.
עם סלקט העסק שלך בידיים טובות

חברת סלקט היא מהראשונות בתחום של הפצת SMS בישראל ומעניקה פתרונות תקשורת שונים כגון שירות מספר כוכבית מקוצר לעסק, יישומון קו שני, הודעות קוליות ועוד למגוון בתי עסק וארגונים מובילים, כך שאתנו העסק שלך בידיים טובות. יש לנו את הניסיון והרקע הנדרשים על מנת להתאים עבורך מערכת לשליחת SMS ואנו מחזיקים ברישיון מפעיל סלולרי וירטואלי של משרד התקשורת.

היתרונות של שליחת SMS מהמחשב

מחשב הוא כלי עבודה שבעזרתו ניתן לחסוך זמן יקר בעסקים קטנים וגדולים. כפועל יוצא מכך, השימוש במחשב לשליחת SMS צריך להיות חלק אלמנטרי משיטת השיווק של העסק. בעזרת המחשב קל יותר לסנכרן בין רשימת התפוצה והתוכנה לשליחת ההודעות, ניתן לבצע מספר פעולות באופן סימולטני ואפשר גם ליהנות ממפרט טכני מתקדם יותר מאשר המכשיר הנייד.

כך מחשבים מסייעים לעסקים

מחשבים מסייעים לעסקים בהמון מובנים אך בהקשר של שליחת SMS יש להם ערך מוסף. קודם כל, בעלי עסקים יכולים לנצל את המסך הגדול של המחשב כדי לנסח הודעת SMS שיווקית חדה, קולעת ומעניינת. שנית, בעלי עסקים מעדיפים להשתמש במחשב כדי לשלוח הודעה כי זה עוזר להם להישאר מרוכזים ומונע הסחות דעת. כמו כן, השימוש במחשב מאפשר שיתוף פעולה בין עובדי העסק ונציגי המחלקה השיווקית.

טיפים לניסוח הודעת SMS

שליחת SMS מהמחשב מקלה על תהליך ניסוי וטעייה אך האמת היא שאפשר למנוע מלכתחילה את הטעויות הנפוצות. כך לדוגמא רצוי לנסח את ההודעה בהתאם לקהל היעד, כמו גם להגדיר מראש סדר עדיפויות שאותו רוצים לדרוש מהלקוחות. לבסוף, הודעת ה-SMS צריכה להיות מספיק ייחודית כדי לבדל את העסק אך גם ברורה ונהירה לקורא.

מערכת ה-SMS שתביא אליך לקוחות

המערכות של חברת סלקט יגדירו עבורך כל SMS כ-"הודעת מפעיל" וכך יביאו לסבירות של 99.9% להפצה יעילה למכשירי הלקוחות גם על רקע חסימות. נציגינו מחכים לשמוע ממך במספר 8715* או 055-7005555 עם פרטים נוספים על שליחת SMS מהמחשב – ולהגיש לך הצעת מחיר שקשה לסרב לה.