שליחת SMS | הודעות SMS

מה החשיבות של שמירה על קשר עם לקוחות באמצעות שליחת SMS ובאיזה אופן ניתן להשתמש בהודעות? כיצד דואגים להפצה אפקטיבית של הודעות כאלה ובמה היא נמדדת?

מערכת שליחת SMS של סלקט

מערכת סמס היא כלי שמאפשר שמירה על קשר עם לקוחות קיימים ויצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים. בפועל, מדובר על פתרון תקשורת אפקטיבי שבעזרת שימוש נכון יכול גם להגדיל את הרווחים של עסקים קטנים וגדולים. כמו כן, שליחת SMS יכולה לסייע בעדכון לקוחות לגבי מבצעים, הטבות והנחות ולהניע אותם לפעולה מסוימת ומכאן חשיבותו בסקטור הפרטי והמוסדי. חברת סלקט מחזיקה ברישיון מפעיל סלולרי וירטואלי מסוג MVNO מטעם משרד התקשורת. המשמעות מבחינתך היא אפשרות לשליחת הודעות SMS שמסווגות כהודעות מפעיל, מה שבא לידי ביטוי באחוזי הגעה גבוהים לנמעני הקצה. רוצה לנסות אותנו? אחד הנציגים ישמח להתאים עבורך פתרון תקשורת מתקדם!.

המאפיין המשותף לכל השימושים השונים של הודעות SMS הוא יצירת קשר ישיר. מבחינה טכנית, מסרונים הנשלחים על ידי מערכת לשליחת הודעות מגיעים למכשיר הסלולרי האישי של הנמען ומופיעים אצלו על המסך בזמנים שנבחרים על ידי המוען. פרקטיקה כזו של יצירת קשר יעילה מאוד בסקטור העסקי והיא חוסכת זמן בהפצה של כל סוגי המסרים. המכשיר הסלולרי שאליו מגיעה ההודעה הוא כיום חלק בלתי נפרד מסגנון החיים המודרני. המשמעות היא ניצול אופטימאלי של תקציב הפרסום והשיווק עבור עסקים, חברות וארגונים וגם מתן אפשרות לעצמאיים להתחרות עם גופים גדולים מהם. מן העבר השני, הודעות SMS משרתות גם את הלקוח. מי שמקבל את ההודעה יכול לשמור אותה על המכשיר ולשלוף אותה בעת הצורך כדי לקבל הוראות הגעה, לממש הטבה ולהתעניין לגבי הנחות ומבצעים.

אחוזי הגעה לנמענים

עם סלקט, שליחת SMS הופכת לפשוטה, קלילה ונוחה ובעלת אחוזי הגעה גבוהים באופן מוכח אל נמעני הקצה. המערכת הנה פרי פיתוח מבית חברת סלקט (In-House), ידידותית למשתמש ובשפה העברית, כאשר בקליק אחד, תבצע המערכת שליחה אוטומטית במהירות מירבית של עד 100 מסרונים בכל שניה.

שליחת SMS חינם

רישיון מפעיל

סלקט תקשורת מחזיקה ברישיון כללי אחוד אשר הוענק לה ע”י משרד התקשרות. העדיפות לרכישת שירות מערכת סמס דרך החברה יעילה מעצם סיווג ההודעות הנשלחות כ-“הודעות מפעיל” שאינן נחסמות בדרכן אל הנמען, לעומת “הודעות תוכן חיצוניות” המשווקות ע”י מתחרים רבים במחירים מוזלים.

שליחת SMS חסוי

סקרים ועמודי נחיתה סלולריים

מערכת לשליחת הודעות של סלקט מאפשרת עיצוב סקרים ודפי נחיתה סלולריים וכוללת מגוון תבניות שונות לבחירה. הגישה אל הסקרים ודפי הנחיתה נעשית באמצעות הקשה על קישור חיצוני בסיומה של הודעת ה-SMS, אשר יביא את הנמען ישירות לעמוד שבניתם. הנתונים שהוזנו ע”י הנמענים ישלחו אליכם בדוא”ל ובפורמט קובץ Excel בזמנים כפי שהוגדרו על ידכם מראש.

שליחת SMS מהמחשב

הסרה מרשימות תפוצה

מעוניינים לאפשר לנמענים להסיר עצמם מרשימת התפוצה? תנו לנו לנהל זאת עבורכם! ברכישת שירות המספר הוירטואלי אנו נדאג לבצע הסרה אוטומטית של נמענים המבקשים להסיר עצמכם מרשימותיכם, כך שגם תשלחו הודעות לנמענים אלו בעתיד, הם אינם יקבלו אותם ואילו אינכם תחוייבו עבור הודעות אלו. המספר הוירטואלי הוא מספר בלעדי שהוקצה עבורכם, שאינו משייך לגורמים נוספים אחרים.

הודעות SMS בתפוצה

סוגים של הודעות SMS

ההבדל העיקרי בין הודעות SMS נובע מעצם הגדרת המפעיל. בישראל לדוגמא ניתן לראות זאת בין מסרונים הנשלחים דרך מערכת לשליחת הודעות של חברה שהיא בעלת רישיון שהוענק לה ממשרד התקשורת – לבין חברות שקונות מהמפעילים את חבילות ה-SMS ואז משווקות אותן ללקוחות הקצה. במקרה הזה, לקוחות עם קווים סלולריים עם חסימות לא יקבלו את ההודעה ורשימת התפוצה הפוטנציאלית מצטמצמת בצורה דרמטית.

ההודעות שלנו יגיעו ליעדך

בחברת סלקט מעמידים לרשותך נציג שירות שיסביר על ההבדלים בין מערכות והודעות SMS. החברה שלנו מחזיקה 60 עובדים ברחבי הארץ ובהשארת פרטים באתר נוכל להבטיח לך שליחת SMS יעילה לכל נמען לבחירתך.