כניסה למערכת

חיפוש מספר כוכבית

לאיזה שיקולים כדאי להתייחס כאשר מעוניינים לבחור מספר כוכבית? איך מוצאים מספר קליט? מה ההבדל בין סוגי מספרים עם כוכבית?

מספר כוכבית קליט, קצר וקולע יכול לשמש בעלי עסקים שמעוניינים להישאר תחרותיים בשוק צפוף ודינאמי. עם זאת, לבעלי עסקים יש אחריות גדולה בכל הנוגע לבחירת המספר הנכון עבורם. בין היתר, בעלי עסקים צריכים לחפש מספר כוכבית שאותו הלקוחות שלהם יזכרו בקלות ורצוי שהוא גם יגיע יחד עם פתרונות תקשורת נוספים.

יש לנו את המספר שלך

לנו בחברת סלקט יש יכולת להרכיב עבורך חבילה של כמה מוצרי תקשורת עם מספר כוכבית כמו שתמיד רצית! נציגינו ממתינים לפנייתך.

שיקולים עבור חיפוש מספר כוכבית

בעת חיפוש אחר מספר כוכבית צריכים בעלי עסקים לבחון פרמטרים כגון מספר ספרות, עלות התקנה ושימוש, אפשרות הפניית שיחות ומשך הזמן שנדרש עבור ההפעלה. במקביל, מומלץ לבחון חבילת תקשורת שבה מספר מקוצר מגיע יחד עם מערכת שליחת SMS, שירות קו שני על המכשיר הסלולרי, אפליקציית מרכזיה ועוד. כאשר פתרונות התקשורת מרוכזים תחת קורת גג אחת, החיפוש אחר מספר כוכבית הופך לקצר ונוח יותר עבור בעלי עסקים בכל התחומים.

מספר קליט בראש סדר העדיפויות

אף על פי שקיימים שורה ארוכה של שיקולים שאליהם בעלי עסקים מתייחסים בעת חיפוש מספר כוכבית, מה שמטה את הכף הוא בסופו של דבר היכולת של הלקוחות לזכור אותו. מספר שכולל 4 ספרות בלבד מאפשר לבעלי עסקים לפרסם את עצמם באמצעי התקשורת השונים לרבות שלטי חוצות, עיתונים, תשדירים ועל רכבים. יתרה על כך, כאן בכלל לא חשוב אם המספר יפה או לא יפה – כל עוד הוא אפקטיבי, זכיר וכמובן קליט.

המספר הנכון כבר מחכה לך

בחברת סלקט ישמחו להעמיד לרשותך נציג אישי שיסביר לך על סוגים שונים של פתרונות תקשורת. מטרתנו היא לרכז עבורך את פתרונות התקשורת המשתלמים תחת קורת גג אחת ולתפקד עבורך כ-One stop shop לטווח הקצר והארוך. רוצה לקבל הצעת מחיר מיוחדת ולהתחיל חיפוש מספר כוכבית בהקדם? כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם.