כוכבית לעסקים

כוכבית לעסקים

בעידן הטכנולוגי אשר בו אנו חיים, כל בית עסק מחפש את הדרך לבלוט בתחומו. בטח אתם שואלים עצמכם כיצד ניתן לשפר תדמיתכם העסקית ולבלוט מעל המתחרים בשוק? הכירו את שירות מספר הכוכבית, הדרך היעילה לשדרוג התדמית של העסק שלכם בקלות ובמהירות.

שירות כוכבית – יתרונות

אחד היתרונות הבולטים של כוכבית בא לידי ביטוי בכך שהוא מכיל 4 ספרות בלבד. היתרון בהיותו מספר קצר וקליט מתורגם לכך שקהל הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים יוכלו לזכור אות בפשטות וליצור עמכם קשר ללא קושי, דבר אשר עשוי להניב רווחים נוספים לעסק שלכם.

האם כוכבית מתאימה לכל סוגי העסקים?

בהחלט, שימוש בכוכבית כמספר ראשי בבית העסק עשוי להתאים לכל סוגי העסקים, בין אם הם קטנים, בינוניים או גדולים. בית עסק המפרסם מספר מקוצר מצטייר בפני לקוחות רבים כחברה רצינית ובעלת מוניטין בתחומה. לא משנה אם מדובר בחברת שליחויות, תחנת מוניות, הובלות וכולי, חיוג כוכבית מקצר את דרכם של לקוחות אל בית העסק בתהליך התקשרות פשוט ומהיר.

כיצד לקוחות מגיבים למספר כוכבית?

הספקנו להבין שמספר כוכבית הנו בעל יכולת השפעה רבה על תדמיתו של בית העסק. האמנם, נראה כי ישנה תגובה חיובית מלקוחות בחיוג אל מספר כוכבית יותר מאשר אל מספר טלפון רגיל. כיום, לקוחות רבים אבדו את סבלנותם בלקרוא או לזכור מספר רגיל המכיל קידומת אזור החיוג ולאחריה תשע ספרות שונות זו מזו. כאשר המספר הראשי של העסק מכיל 4 ספרות בלבד, קרוב לוודאי שלקוחות יזכרו את המספר לחיוג בקלות יתרה. בעלי עסקים רבים המחזיקים במספר כוכבית לעסק נוטים לפרסם אותו במגוון דרכים, בין אם בתחנות אוטובוס, רדיו, טלוויזיה, שלטי חוצות ועוד.

כיצד ניתן לרכוש כוכבית לעסק שלי?

במידה והנכם מעוניינים לרכוש מספר כוכבית לעסק שלכם, תוכלו להזמין את השירות דרך חברת סלקט המתמחה בפתרונות תקשורת מתקדמים ובמתן שירותי כוכבית לעסקים קטנים וגדולים כאחד. החברה בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום התקשרות של מעל 19 שנים ומפתחת פתרונות תקשורת ויישומונים סלולאריים חכמים.

כחלק מסל מוצריה של החברה תוכלו למצוא מגוון פתרונות טכנולוגיים, בין היתר מערכת שליחת SMS חכמה אשר תאפשר לכם לשלוח מסרונים לקהל לקוחותיכם, יישומון מרכזיה בכף היד המאפשר לנהל את כל השיחות הנכנסות לעסק בזמן אמת מכל מקום ובכל זמן, יישומון המספר הנוסף אשר יקצה עבורכם מספר נייד נוסף על המכשיר הסלולרי שלכם מבלי הצורך להתקשר עם חברת סלולר ולרכוש כרטיס סים ועוד.

נשמח לעמוד לשירותיכם, צרו אתנו קשר עוד היום ויחד נוכל לבחור עבורכם את המתאים מקשת מוצריה הטכנולוגיים של חברתנו.