שליחת SMS חינם

כיצד SMS חינם מסייע לבעלי עסקים? מה המשמעות של רישיון מפעיל סלולרי וירטואלי של משרד התקשורת? האם כל SMS חינם משרת את אותה מטרה?

הודעת SMS מאפשרת לבעלי עסקים להעביר מסר לרשימת נמענים. את המסר בוחרים בעלי עסקים לפי הצרכים השיווקיים שלהם, אך לרובם חשוב לדעת שהם לא נכנסים להתחייבות כספית גדולה מדי. מצד שני, אף בעל עסק לא יסכן את המוניטין שלו והסוד הוא למצוא מערכת שליחת SMS חינם שתהיה גם יעילה ואמינה.

אנחנו כאן בשביל ההודעות שלך

אנו בסלקט מחזיקים ברישיון מפעיל סלולרי וירטואלי של משרד התקשורת ומבינים היטב את המשמעות של שליחת SMS עבורך. נציגינו מזמינים אותך להצטרף לעסקים שנהנים מממגוון השירותים שלנו, כמו גם: שירות מספר כוכבית לעסקים, מערכת הפצת הודעות קוליות ומערכת שליחת הודעות SMS אשר תאפשר לך להגיע לתפוצה רחבה, מלאה ויסודית.

חינם שווה יותר

על פניו נדמה שהיתרון היחיד של SMS חינם הוא שאין צורך בתשלום עבורו. בפועל מדובר רק על היבט אחד מתוך שורה ארוכה של יתרונות, כי SMS חינם משרת בעלי עסקים בדרכים נוספות. ראשית, העובדה שאפשר לשלוח SMS בחינם מונעת לבטים אצל בעלי עסקים ומאפשרת להם תהליך של ניסוי וטעייה. שנית, המשלוח בחינם עוזר לעסקים קטנים להתחרות בחברות גדולות ומייצר תחרות בריאה במשק.

מתי שליחת SMS חינם הופכת לאפקטיבית?

SMS חינם יכול לשרת את צרכי העסקים רק אם הוא מגיע ליעדו. אם למשל בעלי קווים סלולריים חוסמים אותם להודעות ספאם, SMS רגיל לא שווה את ההשקעה אפילו אם בעל העסק שלח אותו בחינם. אף על פי שבעל העסק לא שילם על SMS כזה, הוא מקדיש עבורו זמן ואנרגיה. מנגד, SMS שנשלח כ"הודעת מפעיל" דרך חברה שמחזיקה ברישיון של משרד התקשורת יגיע ליעדו בסבירות של 99.9%. מהבחינה הזו, הרישיון של משרד התקשורת הוא למעשה תנאי מקדים להצלחה.

חשיבות המערכת שמאחורי כל הודעת SMS

המסקנה מהאמור לעיל היא שגם מה שזול עלול לעלות ביוקר אם לא משתמשים בו בצורה נכונה. בתחום של פתרונות תקשורת, הפתרון הוא להפעיל מערכת ייעודית לשליחת SMS ולוודא שהיא מגובה ברישיון MVNO של משרד התקשורת. הפעלת המערכת אולי כרוכה בהוצאות מסוימות, אך הן שוות את ההשקעה.

לעסק שלך מגיע יותר

נציגי סלקט ישמחו להמליץ עבורך על מערכת שליחת SMS בהתאמה אישית. בחיוג 055-7005555 נוכל לשלוח אליך הצעת מחיר ולהסביר לך כיצד לנצל את היתרונות של שליחת SMS חינם עוד היום!