שליחת SMS חסוי

כיצד הודעת SMS חסויה תורמת לאנונימיות של המוען? מה היתרונות הנוספים של SMS חסוי? איזה סוגים של הודעות כאלה יש?

הודעת SMS, או בשמה המלא Short Message Service, מאפשרת להעביר מסר קצר באמצעות מכשיר טלפון עם חיבור לרשת סלולרית. בפועל יש דרכים שונות להשתמש ביכולת שליחת SMS לצרכי תקשורת, אך אחת החשובות שבהן היא SMS חסוי עבור הסקטור העסקי.

שליחת SMS חסוי מעולם לא הייתה פשוטה כל כך

חברת סלקט גאה להוביל את התחום של פתרונות תקשורת לעסקים בישראל. עם ניסיון של מעל 19 שנים ו-60 עובדים ברחבי הארץ, אנו מסוגלים לרכז עבורך אפשרויות מגוונות תחת קורת גג אחת.

היתרונות של SMS חסוי

SMS חסוי מאפשר לבעל עסק לפנות לקהל יעד מגוון בצורה דיסקרטית. אף על פי שהנמען בדרך כלל נחשף למסר לאחר פתיחת ההודעה, העובדה שמדובר ב-SMS חסוי מגדילה את הסיכוי שהוא יפתח אותה. במילים אחרות, מוען שרוצה להתגבר על מכשולים בדרך הנמען צריך לתת עדיפות לאופציה של SMS חסוי ולנסח אותו בצורה נכונה. כך הוא יכול לייצר עניין, סקרנות ומוטיבציה ולהשתמש באפשרות שליחת הודעות SMS לצרכים מגוונים.

סוגים של SMS חסוי

האמת היא שיש גם סוגים שונים של SMS חסוי. הסוג הראשון כולל שליחת SMS ממספר לא מזוהה, שהוא לא בהכרח המספר של המוען. הסוג השני מאפשר למוען לבחור האם לבצע שליחת הודעה חסויה לחלוטין שאין מאחוריה מספר טלפון מסוים. הסוג השלישי של ההודעות מאפשר שינוי של המספר שיוצג כמספר השולח למספר אחר לבחירת המוען – בלי קשר לרשת הסלולרית שאליה ההודעה מגיעה.

ההבדל בין הודעה רגילה לבין הודעה עם קישור לעמוד נחיתה

כיום ניתן להשתמש באפשרות של SMS חסוי גם בשביל לשלוח הודעה רגילה וגם בשביל לשלוח קישור לעמוד נחיתה. ההבדל הוא שבהודעה רגילה מנסחים את המסר העיקרי ומנסים להניע את הלקוח לפעולה באופן מיידי, בעוד קישור לעמוד נחיתה מיועד לפעולה מורכבת יותר. בכל מקרה, ישנן מערכות SMS שדרכן אפשר לשלוח את שני סוגי ההודעות לרשימת נמענים שמספריהם מרוכזים בקובץ כמו למשל אקסל.

ה–SMS חסוי – אבל ההצלחה ידועה

לחברת סלקט הוענק רישיון מפעיל סלולרי וירטואלי מסוג MVNO שבו באפשרותך להשתמש כדי לסווג SMS חסוי כ"הודעת מפעיל" וכך להגדיל את אחוזי ההגעה לנמענים. אנו מחכים לך כבר עכשיו במספר הטלפון 8715* עם אופציות שונות של שליחת SMS חסוי ובטוחים שנוכל לסייע לעסק שלך לצמוח.