שליחת SMS ללקוחות

עד לפני מספר שנים, חברה שרצתה לפרסם את עצמה, לנהל קשר עם לקוחותיה ולפרסם את מבצעיה, הייתה נאלצת לכתוב מיילים רבים לכל לקוח, העבודה במייל הייתה מסורבלת, לוקחת זמן רב ולא יעילה מכיוון שקריאת המייל ופרסומו תלויה בזמינותו של הלקוח למייל. כיום, המשחק השתנה לחלוטין.

חברות רבות הבינו שהזמינות והשימוש במייל נמוך ביחס להודעת אס.אם.אס והחלו לפרסם ולשווק את חברותיהם באמצעות שליחת SMS ללקוחות. אז איך אדע לבחור את החברה הטובה ביותר שתספק לי שירותי SMS איכותיים ומהירים מבין מגוון החברות הקיימות כיום? מה חשוב לבדוק לפני שאני בוחר את חברת התקשורת שלי? והאם שילוב שירותי שליחת SMS מוכרחים להיות עסק יקר ומורכב? כל זאת ועוד, במאמר הבא.

מה חשוב שאבדוק לפני שאבחר חברה שמספקת שירותי שליחת SMS ללקוחות?

כמו שבטח הבנת, במציאות המתקדמת כיום אין צורך להתפשר על שירותי שירות לקוחות ופרסום ושיווק מיושנים. כיום ניתן לשדרג בקלות כל עסק עם שירותי תפוצת SMS מתקדמים ומהירים במיוחד. כאשר ברצונך לחבור לחברה מקצועית ומנוסה שתדע לספק לחברה שלך שירותי מערכת לשליחת SMS יש מספר דברים שאנו ממליצים לבדוק, בדיקת גורמים אלו יסייעו לך לדעת שהנך בידיים טובות ושהחברה בה בחרת מקצועית ומנוסה בתחום.

  • רישיון מפעיל – אחד הדברים הבולטים ואולי החשוב ביותר בבדיקה מול החברה הוא רישיון מפעיל. חברות רבות שמספקות לכאורה שירותים מסוג זה לא מחזיקות רישיון מפעיל ומפעליות את שירותי ה-SMS דרך גורמי צד שלישי, בדרך כלל הודעות מסוג זה נחסמות אוטומטית במכשירי הסלולר של הלקוחות ולא מגיעים אליהם בכלל, בניגוד לשירותי שליחת SMS עם רישיון מפעיל, שמגיעות באחוזים גבוהים מאוד בדרך כלל.
  • שירות למגוון רחב של בתי עסק – הדבר השני וחשוב גם הוא זה נושא המגוון. מומלץ לבדוק שחברת התקשורת מספקת שירותים למגוון רחב של חברות, בין אם מדובר בבנקים, חברות ביטוח, חברות נדלן, חברות אשראי ועוד. כך ניתן יהיה לדעת שהחברה תתאים לעסק שלך ותספק לך שירות איכותי ומקצועי.
  • כמות העובדים בחברה – מומלץ לבדוק שהחברה שאיתה ברצונך לעבוד מספקת מגוון רחב של עובדים שיוכלו לבצע עבודה מהירה מקצועית ולכל חלקי הארץ.

כמו שבטח הבנת, בבחירת חברת תקשורת שתדע לספק שירותי שליחת SMS יש מספר דברים שחשוב לבדוק קודם קבלת ההחלטה, על כן, כאשר מדובר בהחלטה חשובה כמו זאת, אנו ממליצים לא להתפשר על עוד חברה בסיס ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה – בחברת סלקט.

לשלוח SMS לקהל לקוחותיך – באיכות גבוהה במיוחד באמצעות שירותי סלקט

חברת סלקט מתמחה בתחום שירותי שליחת SMS עם ניסיון של 19 שנה בתחום. אנו מעסיקים מגוון רחב של 60 עובדים מקצועיים ומנוסים שידאגו לספק לך שירותי הפצת SMS עם רישיון מפעיל סלולרי וירטואלי (MVNO) – במטרה להגיע לאחוזי הגעה אל היעד גבוהים במיוחד ובאיכות ללא פשרות. אנו בסלקט נוכל להעמיד לרשותך מכלול שירותי SMS לעסק שלך ברמה גבוהה ולכל המפעילים הסלולריים בארץ.

סלקט – שליחת SMS לקהל לקוחותיך ברמה שלא הכרת

לפרטים נוספים, ביכולתך ליצור עמנו קשר עוד היום! אנו בסלקט נדאג לערוך איתך תיאום ראשוני ולספק עבורך שירותי שליחת SMS עם רישיון מפעיל סלולרי שידאג לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד ו-60 עובדים שידאגו לספק שירותים מקצועיים ואיכותיים במיוחד. בין אם מדובר בחברת ביטוח, חברת נדל"ן, חברת אשראי או בנק, אנחנו הכתובת. ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון או בטופס 'צרו קשר' שבאתר.