כניסה למערכת

בחלק ממכשירי Android כגון Huawei, OnePlus, ובחלק ממכשירי LG ו- Xiaomi קיים צורך להוסיף את האפליקציה לרשימת יישומים המורשים לרוץ ברקע כאשר המכשיר מפעיל מצב שמירת סוללה, על מנת לקבל נוטיפיקציות בזמן שהאפליקציה סגורה. בעת שאפליקציות עולמיות (כמו WhatsApp, Facebook ו-Google Mail) מוספות באופן אוטומטי על ידי יצרן המכשיר, אפילקציות אחרות (ובהן המספר הנוסף) צריך להוסיף ידנית.

בצע את השלבים הבאים: 1) עבור אל הגדרות -> הגדרות מתקדמות -> מנהל סוללה -> אפליקציות מוגנות, ואז מצא את האפליקציה שממנה תרצה לראות התראות (יישום Num2), והגן עליה באמצעות הוספה "לרשימת ההיתרים" של האפליקציה. 2) עבור אל הגדרות -> אפליקציות -> מתקדם -> התעלם ממיטוב סוללה, ואז מצא את האפליקציה (Num2) והתעלם ממנה. 3) עבור אל הגדרות -> לוח התראות ושורת מצב -> מרכז ההודעות, מצא את האפליקציה (Num2), ואז הפעל "אפשר התראות" וגם "תצוגת עדיפות". 4) הפעל מחדש את הטלפון שלך

במקרה של מכשירי OnePlus, ישנן מספר הגדרות המגבילות אץ ריצת האפליקציה ברקע. כדי לכבות את ההגבלות הרקע, בצע את השלבים הבאים:

  1. פתח את ההגדרות במכשיר ה- OnePlus שלך והקש על מתקדם.

2. הקש על ניהול אפליקציות אחרונות.3. הקש על Normal clear כדי לנקות את רשימת המשימות ואת המטמון ללא ניקוי תהליך הרקע.4. נעל את Num2 באפליקציות אחרונות.

  1. MIUI Autostart

דגמים מסוימים של מכישרים Xiaomi עשויים להצביע באופן שגוי כי MIUI מנע מהם לרוץ ברקע, או שאפליקציות הפסיקו את פעילות הרקע שלהן לאחר זמן מסוים של נעילת המסך או שהודעות דחיפה לא מגיעות מייד לאחר ניקוי ה- RAM. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לפתור את הבעיה.

2. נעל אפליקציות אחרונות כאשר מפעילים אפליקציה באופן זמני ולא רוצים למחוק את היישום מרשימת יישומים אחרונים, ניתן לנעול את האפליקציה ברשימה. לנעילת אפליקציות אחרונות, בצע את השלבים שלהלן …

3. ביטול מיטוב סוללה כאשר חסכון הסוללה פעיל, תיתן בעיה בקבלת נוטיפיקציות מאפליקציות מסוימות. מכיוון שברירת מחדל חוסך הסוללות של MIUI מגביל את היישומים הללו לפעול ברקע. כדי להמשיך ולהפעיל את היישומים במצב זה, עליך לכבות את ההגבלה עבור המספר הנוסף מהגדרות חוסך הסוללה של האפליקציה.

למידע נוסף ראה שאלה:  "כיצד לאפשר נוטיפיקציות במכישרי Android השונים'".

תגיות: #SMS  #הודעות SMS  #סמס נכנס  #לא מקבל הודעות  #לא מקבל סמס  #לא מקבל SMS  #הודעות נכנסות  #הודעות לא מתקבלות  #אפליקציה סגורה  #אפליקציה פתוחה