כוכבית יפה לעסק

מה קובע האם מספר מסוים יהיה יפה? כיצד מספר הספרות משפיע על בעלי עסקים? באיזה אמצעי יצירת קשר ניתן להשתמש כדי להגדיל את כמות הלקוחות?

התייחסות למספר מסוים כיפה או לא יפה היא עניין של גישה. יש כאלה שחושבים שמספר יפה חייב להיות בעל ספרות זהות, בעוד אחרים מעדיפים ספרות עוקבות. עם זאת, קיימות גם הנחות שקשה לערער עליהן – כמו למשל זו שקובעת שמספר קצר תמיד עדיף על מספר ארוך. כאן בדיוק גם נכנסים לתמונה המאפיינים של מספר כוכבית יפה לעסק, לארגון או לחברה.

אנחנו נעזור לך לבחור מספר

בחברת סלקט יכולים להעמיד לרשותך מנהל לקוחות אישי.

היופי לא קובע

בבחירת מספר מקוצר צריך לבדוק בראש ובראשונה את האפקטיביות. היות ויופי הוא עניין סובייקטיבי ואפשר להתווכח עליו, אין תחליף למספר כוכבית שיהיה קליט, פשוט וקל. מספר כוכבית יפה לעסק בהחלט יכול לענות על הקריטריונים האלה, אך הדגש העיקרי הוא על היעילות ועל היכולת שלו להניע לקוחות לפעולה.

כוכבית יפה לעסק מצליח

עסק מצליח חייב להיות זמין עבור לקוחות קיימים ואנשים שמתעניינים בשירות או במוצר שאותם הוא מציע. הימים שבהם בעלי עסקים ישבו בחנות וחיכו לעוברים ושבים הסתיימו, כי כיום החיפוש אחר המידע מתחיל מהמכשיר הנייד וכולל את המחשב ופלטפורמות נוספות. כתוצאה מכך, בעלי עסקים שרוצים להצליח נדרשים לגייס לארגז הכלים שלהם כמה שיותר אמצעי יצירת קשר יעילים ופשוטים.

הקשר בין מספר ומוניטין

מבחינת בעלי עסקים, השיקול הוא כיצד לגרום ללקוח תחושה שמדובר בחברה גדולה בעלת מוניטין רב שנים. המסקנה תהיה שמספר כוכבית לעסק בן 4 ספרות מהווה אלטרנטיבה למספר קווי של 9 ספרות או למספר נייד של 10 ספרות. לאור הדברים האמורים לעיל, מובן מדוע היופי נזנח לעיתים לטובת הפונקציונאליות.

התקשורת שלך עם הלקוחות מתחילה כאן

רוצה להיות תחרותי יותר? נמאס לך ממספרים ארוכים? מיד אחרי השארת פרטים באתר, בחברת סלקט יכולים להרכיב עבורך חבילת פתרונות תקשורת בהתאמה אישית וגם לעזור לך לבחור מספר כוכבית יפה לעסק – כזה שיביא עוד לקוחות.